Special Order - 42" Wall End Panel Newport White - WALL-END-PA-12X42
SKU:PA84105
Sale Sold out
Local Pickup Only
Items are held for pickup a maximum of 3 business days after purchase.
Special Order Item
Style and Features of our GHI Cabinetry:
  • Ready to Assemble
  • Shaker Style Doors
  • Wood Drawer Boxes
  • Plywood sides, shelves & cabinet bases
  • 3/4" Solid Wood Face Frame
  • High Density Fiberboard Shaker Style Door and Drawer Front
  • 1/2" Plywood Box Construction
  • 5/8" Plywood Shelves
  • Full Overlay Door and Drawer Fronts
  • Solid Wood Dovetail Drawer Box
  • Soft Close Full Extension Drawer Glides
  • Soft Close Doors
  • 6 - Way Adjustable Concealed Hinges
  • Wall Cabinets Available in Sizes: 30", 36" and 42"